TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

400 tramwajów Modertransu
InfoTram.pl - Opublikowano: 22.01.2020 16:15:33
400 tramwajów Modertransu (foto: Modertrans)

Trzeci tramwaj dla Elbląga już gotowy do drogi. Jutro ma dotrzeć do odbiorcy. To wagon szczególny, 400 wyprodukowany przez Modertrans.

Trzeci tramwaj dla Elbląga już gotowy do drogi. Jutro ma dotrzeć do odbiorcy. To wagon szczególny, 400 wyprodukowany przez Modertrans.

To dla nas kolejny bardzo ważny krok milowy. Za zgodą Tramwajów Elbląskich na szybie umieściliśmy napis, wyróżniający ten tramwaj spośród wszystkich innych – poinformował producent.

Jak już informowaliśmy na łamach InfoTram.pl w najbliższych dniach do Elbląga trafi jeszcze jeden taki wagon, z rodziny Moderusów Beta. Poza nimi wśród 400 wyprodukowanych wagonów należy wskazać także Moderusy Alfa i Moderusy Gamma.

Jak informuje producent Moderusy Alfa dostarczane były dla MPK Poznań, kolejne dla Tramwajów Śląskich i Tramwajów Szczecińskich. Moderusy Beta trafiły do takich miast jak: Gdańsk, Poznań, Elbląg, Bytom, Będzin, Szczecin. Moderusy Gamma zaś kursują po Poznaniu.

Przed Modertransem kolejne wyzwania. Poznański producent wygrał przetarg na dostawę tramwajów dla MPK Łódź.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Modertrans
Elbląg
Moderus
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.