TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

400 nowych hulajnóg w Warszawie
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 05.06.2019 19:23:37
Zdj. CityBee

Firma CityBee, która wprowadziła wynajem aut dostawczych na minuty i 400 elektrycznych hulajnóg, niebawem powiększy liczbę hulajnóg o kolejne 400 sztuk.

Firma CityBee, która wprowadziła wynajem aut dostawczych na minuty i 400 elektrycznych hulajnóg, niebawem powiększy liczbę hulajnóg o kolejne 400 sztuk.

Po pozytywnym przyjęciu usługi wynajmu samochodów dostawczych na minuty CityBee pod koniec kwietnia rozszerzył swoją działalność w Polsce o kolejny środek transportu. W stolicy pojawiło się 400 elektrycznych hulajnóg, które ułatwiają przejazd na ostatnim odcinku podróży na uczelnię, do biura czy domu – zgodnie z tzw. zasadą ostatniej mili. W ciągu miesiąca Warszawiacy na pomarańczowych hulajnogach przejechali w sumie 573 254 minuty, co daje 9 554 godzin, czyli ponad 398 dni. Najwięcej osób korzystna z hulajnóg w weekendy nad Wisła i jako forma dojazdu do parków – informuje firma CityBee.

Rozwój wypożyczalni hulajnóg

Wprowadzenie usługi wynajmu dostawczaków na minuty pozwoliło nam zbudować rozpoznawalność i przekonać do siebie zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Pozytywne przyjęcie BIG Carsharingu zmotywowało nas do podjęcia kolejnego wyzwania. Zdecydowaliśmy się wejść z elektrycznymi hulajnogami na konkurencyjny warszawski rynek. Aktualnie skupiamy się na edukacji użytkowników na temat bezpiecznego korzystania z tego środka transportu oraz uważnie przyglądamy się kwestiom legislacyjnym. Już niedługo na ulicach, zgodnie z zapowiedzią, pojawi się kolejne 400 hulajnóg, dlatego też zastanawiamy się nad powiększeniem strefy o kolejne dzielnice – podsumowuje Cezary Dudek, Communications Manager CityBee Polska.

- Sukcesywnie powiększamy naszą flotę w Polsce i innych krajach. Docelowo chcemy stać się operatorem, który dostarcza kompleksową ofertę shared mobility, w ramach której za pomocą jednej aplikacji udostępni użytkownikom pojazdy na różne potrzeby. W polskiej ofercie mamy już te największe i najmniejsze – dodaje Dudek.

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
CityBee
hulajnogi
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.