TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

21 rannych w wypadku metra w Rzymie
PAP - Opublikowano: 05.06.2015 14:25:40
21 rannych w wypadku metra w Rzymie

21 osób zostało rannych w wypadku metra w Rzymie. Doszło do zderzenia dwóch składów podziemnej kolejki, jadących w tym samym kierunku. Władze transportowe Wiecznego Miasta wyjaśniły, że przyczyną był błąd maszynisty.

21 osób zostało rannych w wypadku metra w Rzymie. Doszło do zderzenia dwóch składów podziemnej kolejki, jadących w tym samym kierunku. Władze transportowe Wiecznego Miasta wyjaśniły, że przyczyną był błąd maszynisty.Pociąg jadący z prędkością około 30 kilometrów na godzinę wpadł na drugi w tunelu przy stacji w rzymskiej dzielnicy Eur.
Stan rannych nie jest poważny.
Pasażerowie jednego z pociągów opowiedzieli mediom, że jechali tunelem, gdy ich skład zaczął bardzo gwałtownie hamować. W wyniku uderzenia dziesiątki pasażerów przewróciły się na podłogę, wybuchła panika.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
metro
Rzym
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.