TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

16 czerwca ruszą wrocławskie zabytki
WROCLAW.PL InfoTram.pl - Opublikowano: 29.05.2018 10:30:58
16 czerwca ruszą wrocławskie zabytki (foto: wroclaw.pl)

Trwają przygotowania do uruchomienia zabytkowej linii tramwajowej we Wrocławiu. Ma ruszyć w połowie czerwca.

Trwają przygotowania do uruchomienia zabytkowej linii tramwajowej we Wrocławiu. Ma ruszyć w połowie czerwca.

Zabytkowa linia tramwajowa to jedna z popularniejszych atrakcji Wrocławia. W tej chwili trwa konkurs, który ma wyłonić organizację zajmującą się obsługą linii. Chętni mają czas na składanie ofert do 1 czerwca, a rozstrzygnięcie ma być znane do 6 czerwca. Już wiadomo, że na obsługę zabytkowej linii tramwajowej będzie przeznaczonych więcej pieniędzy niż w latach ubiegłych, bo aż 100 tys. zł.

Najpewniej ceny biletów pozostaną bez zmian, czyli 4 i 8 zł za przejazd. Trasę i wszystkie szczegóły poznamy po rozstrzygnięciu konkursu, ale tramwaje na pewno będą kursować wokół największych atrakcji turystycznych Wrocławia. Przejażdżki zostaną wzbogacone usługami profesjonalnego przewodnika, który opowie o historii tych miejsc.

Start linii przewidziany jest na weekend 16 czerwca.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Wrocław
zabytek
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.