TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

14 Tramlinków trafi do EVAG Erfurt
InfoTram.pl - Opublikowano: 05.11.2018 09:11:12 1 komentarz
14 Tramlinków trafi do EVAG Erfurt (wiz. Stadler)

Niemiecki EVAG Erfurt podpisał 29 października umowę z Stadlerem na dostawę 14 tramwajów.

Niemiecki EVAG Erfurt podpisał 29 października umowę z Stadlerem na dostawę 14 tramwajów.

Producent ma dostarczyć 42-metrowe wagony. Będą to pojazdy z rodziny Tramlink, które pomieszczą 248 pasażerów, w tym 102 na miejscach siedzących. Klimatyzowane pojazdy będą miały pięć podwójnych i dwoje pojedynczych drzwi i zostaną wyposażone w siedzenia dla rodziców i dzieci oraz wielofunkcyjne powierzchnie.

Stadler zapowiedział, że dostarczy pierwszy tramwaj do Erfurtu pod koniec 2020 roku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Stadler
Niemcy
Tramlink
  • Kamil Nowakowski – 05.11.2018

    Tramilinki, fajniusia nazwa nowych pojazdów ze stajni Stadlera ^^

  • Combino – 06.11.2018

    To nie nowe pojazdy tylko produkty przejętego z dobrodziejstwem inwentarza Vossloh Espana (obecnie Stadler Rail Valencia). Jak widać Erfurt wymusił (jako pierwszy) odpowiednią stylizację ;)

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.