TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

12 Gam dla Rail Capital Partners
InfoRail.pl - Opublikowano: 22.03.2019 15:26:22 2 komentarze
12 Gam dla Rail Capital Partners (foto: PESA)

Rail Capital Partners – spółka PESY i FPR – rozstrzygnęła przetarg na dostawę 12 lokomotyw. Dostarczy je PESA.

Rail Capital Partners – spółka PESY i FPR – rozstrzygnęła przetarg na dostawę 12 lokomotyw. Dostarczy je PESA.

Bydgoski producent jako jedyny złożył ofertę. Pismo do zamawiającego przesłał Newag, w którym poinformował, że oferty w przedmiotowym przetargu nie złoży.

Przedmiotem postępowania była dostawa 12 lokomotyw trakcyjnych, jak również dostawa wyprawki oraz świadczenie usług utrzymania lokomotyw przez okres 72 miesięcy, liczony dla każdej lokomotywy z osobna od dnia protokolarnego odbioru. Zamawiający zastrzega ponadto sobie prawo do udzielenia zamówień dodatkowych, nieobjętych przedmiotem zamówienia podstawowego w wysokości nieprzekraczającej 50 % wartości przedmiotu zamówienia podstawowego.

W informacji o wyborze oferty, jak również w informacji z otwarcia ofert nie podano ceny, zaproponowanej przez PESĘ.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PESA
PFR
Rail Capital Partners
lokomotywa
 • Peter Kaminski – 22.03.2019

  Będą żałować 😂😂😂

 • Sławomir Błaszak – 23.03.2019

  a kiedy naprawią dwie Gamy PKP które straszą od dawna w Bydgoszczy?

 • DarekP – 23.03.2019

  Czego mają żałować, skoro kupują sami dla siebie? 12, a może nawet 18 lokomotyw za jednym razem, to zupełnie inna zabawa, niż kontrakty Newagu na parę sztuk. Przypominam, mówimy o rynku towarowym.

 • mechanik – 23.03.2019

  @DarekP Co niby ma sugerować twój komentarz? :xD Przecież sam sobie odpowiedziałeś, że kupują sami dla siebie.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.