TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

11 tramwajów od Stadlera dla Augsburga. Plus opcja na 16
InfoTram.pl - Opublikowano: 09.10.2019 13:45:14
11 tramwajów od Stadlera dla Augsburga. Plus opcja na 16 (wiz. Stadler)

Stadtwerke Augsburg podpisał ze Stadlerem kontrakt o wartości 57 mln euro na dostawę 11 tramwajów niskopodłogowych.

Stadtwerke Augsburg podpisał ze Stadlerem kontrakt o wartości 57 mln euro na dostawę 11 tramwajów niskopodłogowych.

Umowa zawarta 1 października obejmuje także opcje na 16 kolejnych pojazdów, a także 16 lat utrzymania floty. Stadler podaje, że jest to pierwszy kontrakt na utrzymanie tramwajów w Niemczech. Personel Stadtwerke Augsburg przeprowadzi prace utrzymaniowe w warsztatach operatora w imieniu Stadlera.

Tramwaje, jakie zostaną dostarczone to jednokierunkowe, 7-członowe pojazdy Tramlink. Będą miały 42 m długości i pomieszczą 231 pasażerów, w tym 86 na miejscach siedzących. Oczekuje się, że wejdą one do obsługi pasażerów od 2022 r. i będą wykorzystywane na planowanym przedłużeniu trasy linii nr 3.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Stadler
Niemcy
Augsburg
Tramlink
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.