TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

10 osób w osobówce. Wylądowali na latarni
InfoTram.pl - Opublikowano: 28.05.2018 13:27:34
Rondo Starzyńskiego - zdjęcie ilustracyjne (źródło: Mapa Targeo)

W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do dwóch zdarzeń, które wpłynęły na kursowanie tramwajów w Warszawie.

W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do dwóch zdarzeń, które wpłynęły na kursowanie tramwajów w Warszawie.

Jak informował rzecznik prasowy Tramwajów Warszawskich około godziny 3:30 samochód osobowy uderzył w latarnię na rondzie Starzyńskiego. Latarnia spadła na sieć trakcyjną i uszkodziła ją. Rondo było nieprzejezdne dla tramwajów przez kilka godzin, występowały również utrudnienia w ruchu autobusów. Zarząd Transportu Miejskiego wprowadził trasy objazdowe. Na rondzie była straż pożarna oraz wozy techniczne Tramwajów Warszawskich, które usunęły skutki zderzenia.

Jak się okazało samochodem podróżowało 10 osób, dwie w bagażniku. Siedmiu "pasażerów" trafiło do szpitali, po tym, jak kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię. Po zdarzeniu odmówił poddania się badaniu alkomatem. To wiele wyjaśnia.

W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło również do usterki torów na pętli Gocławek. Służby techniczne Tramwajów Warszawskich naprawiły uszkodzenie. Na czas prac wszystkie linie tramwajowe zostały skrócone do ronda Wiatraczna, na odcinku z wyłączonym ruchem kursowały autobusy kilkunastu linii autobusowych, które zabierały pasażerów.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
Tramwaje Warszawskie
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.